21 травня 2026 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція інтернів «Актуальні питання клінічної медицини». Кафедру інфекційних хвороб з епідеміологією на конференції представляв інтерн Дерюга Андрій, доповідь якого була відзначена дипломом ІІ ступеня. Щиро вітаємо переможця та його наукових керівників − доцентів Прийменко Н. і Марченко О. − та бажаємо подальших успіхів, нових наукових здобутків і професійних досягнень!